RC Myšák nabízí možnost zapůjčení skákacího hradu, autosedačky a dalších věcí pro děti a také možnost pronájmu prostor herničky pro pořádání dětských oslav, setkání s přáteli atd. V případě zájmu volejte, pište: e-mail: rc.mysak@centrum.cz, tel: 604 110 876.

 

 Pronájem herny

Nabízíme prostory herny pro vaše narozeninové či jiné oslavy a hrátky – sobota 14 – 18 hod. (po předchozí dohodě možno i jiné dny) – cena 400,- Kč/den, v ceně je i zapůjčení skákacího hradu. K dispozici je vybavená kuchyňka – veškeré nádobí, lednička, varná konvice a kávovar (káva za 20,- Kč). Informace a rezervace na rc.mysak@centrum.cz nebo na tel. 604 118 076.

 

  Nafukovací skákací hrad

Součástí je skluzavka. Atrakce je určena spíše menším  dětem (3-10let), a proto má z bezpečnostních důvodů ze tří stran síťovinu. Vstup je možný pouze otvorem z čela. Atrakce se dá  velmi rychle nainstalovat – během 3 minut – například na zahradě nebo ve větší místnosti a poskytuje dětem hodiny zábavy.

Plocha: 6.5 m2
Výška: 175 cm
Šířka: 230 cm
Délka: 280 cm
Váha: 10 kg
Max. zátěž: 90 kg

Certifikáty: TÜV, GS

 Půjčovné: 350 Kč/den,   600 Kč/2 dny + záloha: 2000 Kč

 

Euroklíč  ZDARMA

Toušeňský Myšák se stal distribučním místem Euroklíčů. Euroklíč je speciálně upravený klíč, který je určen pro osoby se zdravotním postižením a rodiče s dětmi do 3 let věku, a to k otevření veřejně přístupných sociálních zařízení (WC), výtahů, schodišťových plošin a podobných zařízení.

Euroklíč lze použít na benzínových pumpách, na úřadech, ve školách, ve sportovních, kulturních, zdravotnických zařízeních, v obchodních centrech, na nádražích, v ubytovacích zařízeních a na mnoha dalších místech.

Euroklíč je možné využít nejen v ČR, ale hlavně při cestách ve státech EU, kde je možnost jejich využití podstatně vyšší.

Euroklíč zapůjčujeme zdarma.

Euroklíče poskytla Síť mateřských center.

 

Anglicky mluvící tužka

Modrá mluvící tužka je určená pro nejmenší děti. Svým vzhledem zaujímá a podporuje snahu dětí o interaktivní výuku cizího jazyka. Výslovnost a velmi čistá kvalita zvuku je z jednou z mnoha předností interaktivní výuky cizího jazyka s touto mluvící tužkou. Samozřejmostí je připojení sluchátek. Více informací o mluvící tužce najdete na www.mluvicituzka.cz/jak-funguje/.

Půjčovné: 100 Kč/měsíc

 

 BabyVak – originál od Pechů

Baby vak je látkové nosítko pro nošení kojenců a batolat prakticky od narození. Podle dítěte se používají různé způsoby nošení. Délka nošení není omezena věkem dítěte. Atestovaná nosnost Baby vaku je 50 kg (atest ITC a.s. Zlín 4124551). Záleží tedy na rodičích, do jakého věku budou chtít svoje děti nosit. Více informací najdete na www.babyvak.cz.

Půjčovné: 50 Kč/měsíc

 

Autosedačka Chicco

0 – 9 měsíců, včetně vložky pro novorozence a držáku ISOFIX.

Půjčovné: 70 Kč/týden,  200 Kč/měsíc + vratná záloha: 500 Kč