Pronájem herny

Nabízíme prostory herny pro Vaše narozeninové či jiné oslavy a hrátky – sobota 14 – 18 hod. (po předchozí dohodě možno i jiné dny, dle volnosti herny) – cena 500,- Kč/odpoledne, v ceně je i zapůjčení skákacího hradu.

K dispozici je nejen herna s hračkami a sportovním vybavením, ale i plně vybavená kuchyňka – veškeré nádobí, lednička, varná konvice a kávovar DolceGusto (nutno přinést si vlastní kapsle).

Další informace a rezervace na rc.mysak@centrum.cz nebo na tel. 604 118 076.

 

  Nafukovací skákací hrad

Atrakce je určena spíše menším  dětem (3-10let), a proto má z bezpečnostních důvodů ze tří stran síťovinu. Vstup je možný pouze otvorem z čela. Atrakce se dá  velmi rychle nainstalovat – během 2 minut – například na zahradě nebo ve větší místnosti a poskytuje dětem hodiny zábavy.


rozměr cca 2,5 x 2,5 metrůhrad
max. zátěž: 90 kg

Certifikáty: TÜV, GS

 Půjčovné: 400,- Kč/den,   650,- Kč/2 dny (víkend)

+ záloha 1.000,-Kč

 

 

 

Euroklíč  ZDARMA

Toušeňský Myšák se stal distribučním místem Euroklíčů. Euroklíč je speciálně upravený klíč, který je určen pro osoby se zdravotním postižením a rodiče s dětmi do 3 let věku, a to k otevření veřejně přístupných sociálních zařízení (WC), výtahů, schodišťových plošin a podobných zařízení.

Euroklíč lze použít na benzínových pumpách, na úřadech, ve školách, ve sportovních, kulturních, zdravotnických zařízeních, v obchodních centrech, na nádražích, v ubytovacích zařízeních a na mnoha dalších místech.

Euroklíč je možné využít nejen v ČR, ale hlavně při cestách ve státech EU.

Euroklíč zapůjčujeme zdarma.

 

Anglicky mluvící tužka

Modrá mluvící tužka je určená pro nejmenší děti. Svým vzhledem zaujímá a podporuje snahu dětí o interaktivní výuku cizího jazyka. Výslovnost a velmi čistá kvalita zvuku je z jednou z mnoha předností interaktivní výuky cizího jazyka s touto mluvící tužkou. Samozřejmostí je připojení sluchátek. Více informací o mluvící tužce najdete na www.mluvicituzka.cz/jak-funguje/.

Půjčovné: 200,- Kč/měsíc