Letní příměstský tábor

Letní příměstský tábor s podtitulem „Malý sportovec – letní sporty jsou hračka“ proběhne ve dvou týdnech – 5. – 9. srpna a 12. – 16. srpna 2019 v zázemí RC Myšák v Toušeni, vždy od 8 do 16 hodin.

Ceny pobytu:

1600,- /1 týden pouze dopoledne

2300,- / 1 týden celodenní

2800,- / 2 týdny pouze dopoledne

4000,- / 2 týdny celodenní

Je možné využít dotaci (1000,- Kč na 1 dítě 1. stupně ZŠ) z programu „Chci práci i rodinu“ e spolupráci s brandýským centrem Matýsek . Tábor je veden zkušenou lektorkou a učitelkou, jednatelkou spolku, Ing. Kateřinou Bačovou, která jej pořádá již pátý rok. Po celou dobu tábora je zajištěn pitný režim, teplý oběd a samozřejmostí jsou i dopolední a odpolední svačiny včetně ovoce, zeleniny a malých sladkých dobrot. Informace na rc.mysak@centrum.cz, tel. 604 118 076 (K. Bačová)

Program:

Pondělí

přivítání – seznámení s programem týdne a kamarády, Tomovy parky– hry na písku, sporty (kroket, fotbal včetně branky, minigolf, atd.) ; poobědové promítání pohádek; tvořeníčko – výroba dárečků nejen pro maminky či ozdob do pokojíčků

Úterý

výlet do čelákovické knihovny (hravé vědomostní dopoledne); 2. týden exkurze na brandýská zdymadla; poobědové promítání pohádek; tvořeníčko + hra na detektivy s komisařem Vrťápkou

Středa

celodenní výlet do středověké vesničky Botanicus, 2.týden výlet do muzea Lega v Poděbradech

Čtvrtek

výlet do brandýského muzea – staré PC hry a merkur; poobědové promítání pohádek; tvořeníčko – vveselé barevné oblečení

Pátek

„Kdo si hraje, nezlobí!“  – den se společenskými a sportovními hrami , závěr tábora, předání diplomů, medailí, dárečků a  velké překvapení!